KINO I SERIALE NEWS TECHNOLOGIA

Drugi sezon Wiedźmina może zachwycić efektami specjalnymi

Pierwszy sezon Wiedźmina od Netflixa został najbardziej dochodowym projektem w historii platformy oraz stał się idealnym medium wspomagającym sprzedaż książek Andrzeja Sapkowskiego oraz gier CD Projektu. Na kontynuację produkcji czekają miliony fanów na całym świecie, a zanosi się na to, że czeka ją sporo pozytywnych zmian. 

Główne zarzuty widzów dotyczyły nieliniowości fabuły oraz niekiedy nie najlepiej wyglądających efektów specjalnych. W przypadku tego pierwszego wypowiedziała się już główna producentka serialu, Lauren S. Hissrich, zapowiadając, iż drugi sezon będzie zawierał bardziej zwięzłą historię oraz liczne odwołania do growej adaptacji. Dużego przeskoku jakości możemy spodziewać się też w aspekcie wizualnym, bowiem do pracy nad efektami specjalnymi, zatrudniono jedną z najlepszych firm w branży – Industrial Light&Magic, która działała przy tytułach takich jak: Gwiezdne Wojny, Piraci z Karaibów, Jurrasic Park, Mandalorian czy Avengers: Koniec Gry.

Lista ekip pracujących nad serią, do której już teraz należą m.in. The Third Floor, Platige Image czy Cinesite, poszerza się tym samym o kolejnego mocnego gracza, co może przynieść sporo pozytywnych zmian w nadchodzącym sezonie. Zdjęcia do serialu zostaną wznowione już w przyszłym miesiącu. 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.