ANIME I MANGA INTERNET NEWS

Eiichiro Oda narysował Załogę Luffy’ego… własnymi zębami!

Autor serii opowiadającej o przygodach Załogi Słomkowych, poza swoimi umiejętnościami rysowniczymi, znany jest również ze swojego poczucia humoru. W swoim ostatnim wyzwaniu, Eiichiro Oda postanowił wykorzystać obydwa ze wspomnianych, rysując wizerunki załogi Luffy’ego korzystając z… własnych zębów!

Tego, że Oda jest jest wprawiony w rysowaniu głównych bohaterów One Piece’a niekwestionuje raczej nikt, a mangaka niejednokrotnie już podejmował się artystycznych wyzwań, w których musiał w konkretny sposób naszkicować wizerunki poszczególnych postaci. Podczas ostatniej sesji Q&A, twórca One Piece podjął się najbardziej kuriozalnego z nich, w którym miał za zadanie narysować członków Załogi Słomkowych przy pomocy… swoich zębów! O dziwo wyszło mu to zaskakująco dobrze!

„Tak prezentują się wyniki mojego eksperymentu. Nauczył mnie on tego, że rysowanie buzią mogło nie być najlepszym pomysłem, a więc proszę… nie proście mnie o coś takiego nigdy więcej. Bolą mnie zęby!…” – skomentował Eiichiro Oda

Pomimo dosyć „krzywego” wykonania, wszystkich bohaterów można z łatwością rozpoznać, co w przypadku tego eksperymentu można uznać za spory sukces.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.