GAMING NEWS

Elasto Mania Remastered zapowiedziane! Gra ukaże się na PC oraz konsolach jeszcze w tym roku

2021 będzie rokiem bardzo wielu powrotów. Już teraz wiemy między innymi o Królu Szamanów, Kosmicznym Meczu, kontynuacji anime Bleach, czy ogłoszonym chwilę temu remake’u Małych Agentów. Okazuje się, że czeka nas jeszcze jeden comeback, którego nie spodziewał się raczej nikt – i mowa tu o jednym z istnych klasyków branży gier!

 

Jeśli obce wam jest zbieranie kwiatków oraz jabłek podczas jazdy na najciężej sterowalnym motocrossie w historii gier, oznacza to, że nigdy nie mieliście styczności z Elasto Manią, która w została wydana w 2000 roku.

Dzieło zespołu Elasto Mania Team zyskało popularność w bardzo wielu krajach na całym świecie, głównie za względu na wyjątkowo oryginalne sterowanie, wymagający poziom trudności oraz niskie wymagania sprzętowe, przez co gra rozpowszechniana była w ekspresowym tempie, przewijając się przez pecety ogromnej ilości graczy. Teraz nadszedł czas na jej wielki powrót! Okazuje się, że legendarna produkcja z początku XXI wieku otrzyma swój pełnoprawny remake, za który odpowiadać będą twórcy oryginału! Elasto Mania Teamoficjalnie zapowiedziało Elasto Mania Remastered, które jeszcze w tym roku trafić ma nie tylko na PC, ale także na PS4, PS5, XO, XSX/S oraz Nintendo Switch.

Warto wspomnieć, że posiadacze obecnej wersji Elasto Manii na platformie Steam, otrzymają nadchodzący remake za darmo, w formie darmowej aktualizacji.źródło: IGN Polska

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.