ANIME I MANGA NEWS

Emisja anime One Piece zostanie wznowiona już niebawem!

W efekcie niefortunnych wydarzeń z zeszłego miesiąca – odpowiedzialne m.in. za anime One Piece – studio Toei, napotkało na niemały problem. Emisję pirackiej serii (oraz trzech innych produkcji) wstrzymano do odwołania, jednak jak się właśnie okazało, wszystko niebawem wróci do normy! 

 

6 marca 2022 roku studio Toei Animation padło ofiarą hakerów, którzy zdołali wkraść się do wewnętrznych serwerów firmy. Cyberatak spowodował wstrzymanie emisji nowych odcinków aż 4 emitowanych aktualnie serii. Mowa tutaj o One Piece, Dragon Quest: The Adventure of Dai, Delicious Party Precure oraz Digimon Ghost Game. 

Od czasu wspomnianego wydarzenia w dotychczasowych godzinach emisji nowych odcinków One Piece emitowane są powtórki, jednak ten stan rzeczy nie potrwa długo! Na oficjalnym koncie serii na Twitterze pojawiła się informacja o wznowieniu emisji, co stanie się wraz z premierą 1014. odcinka! 

Pierwszy nowy epizod od niemal sześciu tygodni zadebiutuje już 17 kwietnia!W tą niedziele (10 kwietnia) niezmiennie wyemitowana zostanie powtórka z „Wano Country Best Selection”. 

Pozostałe serie dotknięte cyberatakiem wciąż pozostają wstrzymane. Toei Animation na razie nie poinformowało o ich potencjalnym powrocie, jednak prawdopodobnie stanie się to już niebawem.źródło: Anime News Network 

1 komentarz

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.