ANIME I MANGA NEWS REAL LIFE

Emisja One Piece’a może zostać wznowiona już niedługo! Aktorzy głosowi powoli wracają do pracy

Niedługo po emisji 929. odcinka One Piece, która miała miejsce 19 kwietnia, internet obiegła informacja o wstrzymaniu anime na czas nieokreślony z powodu pandemii. Od tamtej pory, w telewizji co tydzień pokazywane są powtórki pierwszych odcinków z Wano Arc, jednak wygląda na to, że wszystko może wrócić do normy już niedługo. 

W internecie coraz częściej natrafić można na pogłoski sugerujące wznowienie anime One Piece jeszcze w czerwcu tego roku. Niedługo po przerwaniu emisji, otrzymaliśmy oficjalne stanowisko Eiichiro Ody, który, w dużym skrócie, poprosił fanów o wyrozumiałość i zapewnił, iż trwają prace nad przystosowaniem procesu produkcyjnego do obecnych realiów. Od czasów publikacji oświadczenia w sieci zaczęły pojawiać się zdjęcia aktorów głosowych, którzy jeszcze dwa tygodnie temu spotykali się jedynie w formie wideokonferencji. Kilka dni temu natomiast, pojawiły się pierwsze fotografie ukazujące aktorów, fizycznie będących w studiu, którzy stopniowo i oczywiście w bezpiecznych warunkach, wracają do pracy. 

Jak pokazują powyższe zdjęcia, Pani Mayumi Tanaka (Luffy), Pani Ikue Otani (Chopper) oraz Pan Kappei Yamaguchi (Usopp), pierwszy raz od wstrzymania serii, pojawili się w studiu. Proces nagraniowy będzie z pewnością utrudniony, a sami aktorzy będą zapewne musieli pracować w mocno ograniczonych liczebnie grupach, jednak jest to istotny krok w kierunku powrotu serii. W obecnej sytuacji wznowienie emisji jeszcze w czerwcu wydaje się całkiem prawdopodobne, lecz na chwile obecną pozostaje nam czekać i mocno trzymać kciuki. 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.