ANIME I MANGA JAPONIA NEWS

Eren Yeager (Attack on Titan) udzieli wywiadu w japońskiej telewizji!

Już w tym miesiącu, w jednej z japońskich stacji telewizyjnych dojdzie do wyjątkowo nietuzinkowej emisji. Eren Yeager, czyli postać dobrze znana fanom serii Attack on Titan udzieli wywiadu dla telewizji NHK! 

 

Już w pierwszych dniach listopada, fani uniwersum Attack on Titan doczekają się premiery ostatecznego finału anime. Okazuje się jednak, że na niedługo przed tą datą w japońskiej telewizji dojdzie do innej interesującej emisji związanej z serią!

Nie kto inny jak sam Eren Yeager udzieli bowiem wywiadu w cyklu The Professionals emitowanym przez NHK! Protagonista Attack on Titan będzie pierwszą w historii postacią animangową, która we własnej osobie wystąpi we wspomnianym programie!

Emisję zaplanowano na 23 października 2023 roku. Warto podkreślić, że nie chodzi tu o wywiad z aktorem głosowym Erena, czyli Yukim Kajim. Wystąpić ma w nim właściwy Eren Yeager, przy zachowaniu wszystkich jego cech osobowości.

Program The Professionals, według swojego oficjalnego opisu, opowiada o wyjątkowych ludziach, którzy są bezsprzecznymi ekspertami w swoich branżach. Odcinek z Erenem ma skupić się na jego karierze oraz metodyce pracy w korpusie zwiadowców. Poza Erenem, w odcinku mają wystąpić również inni bohaterowie Attack on Titan.

Warto dodać, że niedawno dowiedzieliśmy się o rzekomym nadejściu nowego, 35 tomu mangi Attack on Titan. Więcej w tym temacie dowiecie się z poniższego artykułu:

Manga Attack on Titan (prawdopodobnie) otrzyma nowy tom w 2024 roku!Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.