ANIME I MANGA KINO I SERIALE NEWS

Exception – Nowy horror anime zmierza na Netflixa!

Kolejna interesująca seria anime już niebawem trafi do biblioteki Netflixa. Exception będzie horrorem, którym szczególnie powinni zainteresować się fani gatunku science-fiction. Premiera produkcji już w przyszłym miesiącu! 

 

Po wrześniowych nowościach, Netflix postanowił odsłonić kolejne karty, związane z nadchodzącymi tytułami anime. W sieci pojawił się pierwszy zwiastun zapowiedzianego jakiś czas temu Exception – czyli horroru osadzonego w kosmicznych realiach.

Seria będzie miała swój globalny debiut na platformie już w przyszłym miesiącu, a mówiąc ściślej 13 października 2022 roku! Poniżej możecie zobaczyć wspomniany trailer:Netflix zaktualizował również opis fabuły: 

W odległej przyszłości ludzkość osiedliła się z dala od Ziemi i była zmuszona przenieść się do zupełnie innej galaktyki. Specjalna grupa zwiadowców wyrusza z misją znalezienia planety nadającej się do terraformowania. Załogę stworzono za pomocą biologicznej drukarki 3D, ale usterka systemu spowodowała, że ​​jeden z jej członków – Lewis, pojawił się w stanie zdeformowanym. Odliczanie do końca misji rozpoczyna się w przerażającej ciemności, gdy Lewis rzuca się na swoją załogę, składającą się z Niny, Mike’a, Patty i Oscara.

Za warstwą animacyjną Exception stoją studia Bakken Record oraz 5 Inc. Sama fabuła jest dziełem Hirotaki Adachi’ego, natomiast jej reżyserią zajął się Yūzō Satō. W serii zobaczymy projekty postaci od Yoshitaki Amano, znanego z głównie z pracy na rzecz cyklu Final Fantasy.Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.