GAMING NEWS

Fallout 76: Gracze masowo kolekcjonują papier toaletowy w grze Bethesdy

Jednym z efektów ubocznych obecnej sytuacji epidemiologicznej jest masowe skupowanie produktów spożywczych przez niektórych, bardziej spanikowanych obywateli. Rolka papieru toaletowego stała się marcowym memem roku 2020, który powoli zostaje podłapywany także przez graczy. Sam papier stał się obiektem pożądania również na postapokaliptycznych równinach, gdzie gracze zaczęli traktować go jako przedmiot unikatowy.

Fallout 76 pomimo ogólnie negatywnej opinii oraz niezliczonej ilości błędów, to gra przypominająca inne produkcje firmy Bethesda. Znajdziemy tam masę przedmiotów i na pierwszy rzut oka do niczego nie potrzebnych śmieci, które możemy odkładać w swoim ekwipunku, aby później użyć ich do craftingu. Jak w każdej grze, niektóre przedmioty mogą mieć zdecydowanie większą wartość niż inne, jednak mało kto przypuszczał, iż przedmiotem pożądanym na serwerach gry, stanie się papier toaletowy. 

Oczywiście sam item nie ma większej wartości ani zastosowania w grze. Gracze postanowili zbierać go jak najwięcej i sprzedawać po zawyżonych cenach w celach czysto memicznych. Mimo to papier zawładnął obecną ekonomią gry i posiadanie jego dużych ilości dodaje sporo prestiżu grającemu.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.