ANIME I MANGA GAMING NEWS

Fan One Piece’a odtworzył stolicę kraju Wano w Minecrafcie

Zarówno manga jak i seria anime One Piece, w chwili obecnej, przedstawiają wydarzenia mające miejsce w Kraju Wano. Emanująca japońskością saga przypadła do gustu ogromnej części fandomu, a w szczególności użytkownikowi Reddita o pseudonimie silvaaaaaar, który postanowił odtworzyć Kwiecistą Stolicę w Minecrafcie. 

 

Saga Wano – w przypadku serii anime – prezentuje się świetnie, głównie za sprawą widocznego na pierwszy rzut oka, skoku jakości warstwy audiowizualnej. Wyraźną zmianę kreski widać już od samego wpłynięcia Załogi Słomianych do Kraju Samurajów, czemu towarzyszy świetne intro, które notabene jest jedną z trzech ulubionych scen samego Eiichiro Ody w historii animowanej adaptacji. To właśnie podczas wspomnianego wstępu do sagi, po raz pierwszy zobaczyć możemy Kwiecistą Stolicę Wano w pełnej jej okazałości, a ta błyskawicznie urzekła swoją prezencją znaczną większość fanów serii. Stolica Wano wyjątkowo spodobała się użytkownikowi Reddita, znanemu pod nazwą silvaaaaaar, który zdecydował się na jej wierne odtworzenie w Minecrafcie. I built Wano Kuni’s flower capitol in minecraft 😀 from OnePieceW wątku pod postem autora projektu, szybko okazało się, że Kwiecista Stolica nie jest jedyną lokacją z One Piece odtworzoną przez silvaaaaaarraSerwer, na którym powstała budowla istnieje od blisko 9 miesięcy i jest w fazie rekrutacji jak największej ilości graczy, chętnych do odwzorowania całego świata pirackiej sagi. Do załogi budowniczych dołączyć może każda osoba, która odezwie się do autora przedsięwzięcia na Discordzie (Kurosaki #7620). 

„Poza Kwiecista stolicą budujemy również pozostałe części Wano oraz wszystkie inne wyspy znane z One Piece’a. Serwer posiada wgrane odpowiednie tekstury dla licznych NPC, przeciwników, a także poszczególnych przedmiotów. Pracujemy nad tym wszystkim od około 9 miesięcy.” – napisał autor projektu

źródło: Comicbook

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.