GAMING NEWS

FIFA 21 – Data premiery, pierwsze konkrety oraz zwiastun

Minionej nocy odbyło się wydarzenie EA Play Live 2020, na którym firma wyjawiła pierwsze szczegóły dotyczące swoich nadchodzących produkcji. Wydarzenie nie mogło obyć się bez wspominki o FIFIE, która, mimo iż została pokazana jedynie na krótkim gameplayu, doczekała się uzupełnienia informacyjnego w postaci Q&A po samym pokazie. 

FIFA 21 zadebiutuje 9 października 2020 roku na PC, Xbox One, PS4 oraz Nintendo Switch. Tradycyjnie osoby, które zakupią edycję Mistrzowską lub Ultimate otrzymają dostęp do tytułu 3 dni wcześniej (6 października), a posiadacze subskrypcji EA, jak co roku będą mogli ograć tytuł w 24-godzinnej wersji trialowej już 1 października. Nie podano żadnych informacji o rzekomym cross-playu, natomiast osoby, które kupią grę na obecne generacje konsol (przed premierą FIFY 22), otrzymają jej darmową kopię na PS5 oraz XSX wraz z przeniesieniem stanu Ultimate Team. Poniżej możecie zobaczyć pierwszy zwiastun łączący fragmenty rozgrywki z FIFY 21 oraz Madden 21:

Wyjawiono również pierwsze informacje dotyczące nowej odsłony FIFY na konsolę PlayStation 5. Zaimplementowany w urządzeniu dysk SSD ma znacznie skrócić wszelkie ekrany ładowania, przez co „mecze będą wczytywane z niespotykaną dotąd prędkością”. Wykorzystania doczekają się również nowe funkcje kontrolera Dual Sense, który dzięki technologii haptycznej, ma oddawać „rytm spotkania” wierniej niż kiedykolwiek, pozwalając nam poczuć rezultaty każdego strzału, podania czy faulu.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.