GAMING NEWS

FIFA 22 – EA może wprowadzić kooperacyjny tryb kariery

Już za kilka miesięcy nadejdzie jesień, a wraz z nią jak co roku zobaczymy kolejną odsłonę piłkarskiego cyklu od EA. FIFA 22 ukazać ma się 8 października 2021 roku i możliwe, że zawierać będzie kompletnie nową formułę rozgrywki. Wiele wskazuje na to, że nowy tryb kariery doczeka się modułu sieciowego! 

 

Electronic Arts co roku stara się wprowadzić do FIFY jakikolwiek powiew świeżości, aby zachęcić graczy do zakupu kolejnej odsłony. W tym roku zmian może doczekać się lubiany tryb kariery, który może otrzymać wariant sieciowej kooperacji!

Wskazuje na to zamieszczone przez EA ogłoszenie o pracę na stanowisko inżyniera oprogramowania online. Zgodnie z treścią notki rekrutacyjnej, pracownik na tym stanowisku miałby zająć się Ultimate Team, systemami i protokołami sieciowymi oraz „wieloosobowym trybem kariery” właśnie.Tryb kariery cieszy się sporą popularnością wśród graczy, jednak do tej pory oferował jedynie rozgrywkę singlową. Wprowadzenie do gry możliwości prowadzenia klubu z grupą znajomych byłoby czymś kompletnie nowym i atrakcyjnym dla osób lubujących się w grze kooperacyjnej.

Warto zaznaczyć jednak, że omawiany wariant niekoniecznie zobaczymy już w następnej odsłonie FIFY. Wiele osób wskazuje na to, że do premiery 22 zostało już zbyt mało czasu, aby wprowadzić tak dużą zmianę. Jeśli nie zobaczymy więc kariery online w nadchodzącej części – prawdopodobnie zaimplementowana zostanie ona w FIFIE 23.źródło: GRY-OnLine.pl

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.