ANIME I MANGA KINO I SERIALE NEWS

Film Belle już niebawem na ekranach polskich kin!

W lipcu zeszłego roku informowaliśmy o planowanej w przyszłości, polskiej dystrybucji filmu Belle. Minęło nieco ponad pół roku i właśnie otrzymaliśmy polski zwiastun produkcji wraz z oficjalną datą premiery w polskich kinach! 

 

Najnowszy film nominowanego do Oscara, Mamoru Hosody, już niebawem będziemy mogli obejrzeć w kinach w całej Polsce! Zajmujące się polską dystrybucją filmu, Stowarzyszenie Nowe Horyzonty, podzieliło się właśnie nowym zwiastunem tytułu, przy okazji którego poznaliśmy datę premiery w polskich kinach!

Kinowe seanse Belle w Polsce oficjalnie wystartują już 1 kwietnia 2022 roku! Film, co ciekawe, dostępny będzie nie tyko w wariancie z napisami. Do wyboru będzie również rodzimy dubbing, którego obsadę mamy poznać już niedługo!

W wybranych placówkach kinowych odbędą się również liczne pokazy przedpremierowe, na które możecie polować już od 4 marca. Za animację tytułu odpowiedzialne jest Studio Chizu, natomiast projekt głównej bohaterki (w świecie gry) jest dziełem – znanego z licznych produkcji Disneya – Jina Kima (Frozen, Big Hero 6, Vaiana). Na szczególną uwagę zasługuje również projekt świata „U”, który jest owocem prac brytyjskiego architekta – Erica Wonga. Jeśli szukacie audiowizualnych doświadczeń na najwyższym poziomie, jest to z pewnością seans, którym powinniście się zainteresować. 

Opis fabuły:

Film opowiada o 17-letniej Suzu, która mieszka w małym miasteczku wraz ze swoim ojcem. Dziewczyna radzi sobie z utratą matki poprzez ucieczkę do wirtualnego świata gry o nazwie „U”. Funkcjonuje tam jako swoje alter-ego w postaci znanej piosenkarki o pseudonimie „Belle”. Życie Suzu wywraca się do góry nogami wraz z pojawieniem się tajemniczego smoka. Wkrótce wybiera się ona w pełną wzlotów i upadków podróż w poszukiwaniu samej siebie.

Na razie nie sprecyzowano w ilu sieciach kinowych planowane są seanse Belle. Pewnym jest natomiast, że obejrzycie film w placówkach sieci Helios, która już teraz poinformowała o tym na swojej oficjalnej stronie

Jeden z seansów przedpremierowych odbędzie się już tej soboty w warszawskim Zamku Ujazdowskim.

Więcej szczegółów dowiecie się na polskiej oficjalnej stronie filmuZostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: