INTERNET KINO I SERIALE NEWS

Film Fineasz i Ferb: Fretka kontra Cały Świat z zapowiedzianą datą premiery na Disney+

Pierwszy odcinek Fineasza i Ferba został wyemitowany 17 sierpnia 2007 roku, i od tamtej pory, serial zgromadził rzeszę fanów na całym świecie. Mimo iż nowe epizody kreskówki nie pojawiają się już od blisko 5 lat, wciąż podtrzymuje ona swoją popularność, o czym świadczy film pełnometrażowy, który już niedługo trafi na Disney+.

Zgodnie z doniesieniami serwisu Entertainment Weekly, produkcja zatytułowana Fineasz i Ferb: Fretka kontra Cały Świat ujrzy światło dzienne już 28 sierpnia na platformie Disney+. Film przedstawi nam kolejną dużą przygodę tytułowych braci, którzy tym razem, będą musieli uratować Fretkę z rąk kosmitów. Głosu w produkcji użyczą oryginalni aktorzy głosowi znani z serialu. 

Niestety, Disney+ wciąż pozostaje jedyną platformą streamingową, która wciąż nie jest dostępna w Polsce. Obejrzenie filmu będzie wiązało się z kombinowaniem przy użyciu VPN, bądź poczekaniem do roku 2021, gdyż jak mówią ostatnie pogłoski, Disney+ trafi do Polski właśnie wtedy. Z pewnością przydałby się nam Disney+TrafiaDoPolski-Inator!

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.