ANIME I MANGA KINO I SERIALE NEWS

Film Jujutsu Kaisen 0 na nowym teaserze! Poznaliśmy główną rolę aktorską

Coraz większymi krokami zbliżamy się do kinowej premiery filmu Jujutsu Kaisen 0, który został zapowiedziany w marcu tego roku. Tytuł trafi na ekrany japońskich kin dopiero za kilka miesięcy, natomiast dzisiaj otrzymaliśmy jego nowy teaser!

 

O dacie premiery pełnometrażowego Jujutsu Kaisen dowiedzieliśmy się jeszcze w zeszłym miesiącu i – dla wciąż niewtajemniczonych – przypada ona na 24 grudnia 2021 roku. Produkcja otrzymała swój pierwszy teaser już dobrych kilka miesięcy temu, jednak dopiero opublikowany dzisiaj materiał pokazuje jakąkolwiek zanimowaną sekwencję.

Nowy teaser trwa nie więcej niż 30 sekund, jednak do czasu pojawienia się zwiastuna – który najpewniej zobaczymy w ciągu 2-3 najbliższych miesięcy – musi nam to wystarczyć. 

Film Jujustu Kaisen 0 stanowić będzie prequel do wydarzeń znanych z odcinkowego anime, adaptując tom mangi oznaczony numerem 0. Główną rolę odegra w nim bohater imieniem Okkotsu Yuuta, któremu głosu użyczy Megumi Ogata. Aktorka znana jest przede wszystkim z roli Shinji’ego w Neon Genesis Evangelion. 

Pełny zarys fabuły nadchodzącego filmu możecie przeczytać poniżej:

Yuuta Okkotsu jest uczniem liceum, który zmaga się z bardzo poważnym problemem. Jego przyjaciółka z dzieciństwa – Rika, przemieniła się w Klątwę i nie zamierza go opuścić. Niecodzienna sytuacja przykuwa uwagę jednego z nauczycieli Akademii Jujutsu – Satoru Gojo. Zachęca on Yuute do nauki w akademii, jednak bohater ma niewiele czasu, aby dowiedzieć się jak stawić czoła klątwie. 

Biorąc pod uwagę obecną popularność serii Jujutsu Kaisen, film może okazać się sporym sukcesem kasowym. Ciężko przewidzieć czy będzie on rozmiarów tego, czego dokonał kinowy Demon Slayer, jednak nie jest to wykluczone.źródło: Anime News Network 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.