KINO I SERIALE NEWS

Film Sonic the Hedgehog dostanie sequel!

Kinowy film Sonica, pomimo obaw fanów niebieskiego jeża SEGI, okazał się być bardzo przyzwoity oraz osiągnął świetne wyniki sprzedażowe. Kontynuacje podejrzewano już od jakiegoś czasu, jednak teraz, powstanie sequela zostało oficjalnie potwierdzone przez Paramount Pictures. 

Sonic the Hedgehog dosłownie odbił się od dna. Po opublikowaniu pierwszego zwiastuna, twórcy filmu spotkali się z ogromną falą krytyki dotyczącej wyglądu tytułowego jeża. Tytuł wydawał się pogrzebany już przed premierą, jednak Paramount postanowił zainwestować masę dodatkowych pieniędzy oraz przede wszystkim czasu, aby odświeżyć wygląd Sonica. Efekt? Najbardziej dochodowy film oparty na grze video w historii, który przyniósł łączny dochód 160,700,000$. Wynik finansowy robi wrażenie, tym bardziej, że kinowe emisje filmu zostały przerwane przez pandemię, a film przedwcześnie trafił do sieci. Paramount zamierza kuć żelazo póki gorące, oficjalnie zapowiadając sequel produkcji!

Wiadomość potwierdził sam Jeff Fowler, który ponownie zasiądzie na reżyserskim krześle produkcji. Obsada ma obyć się bez większych zmian, tak jak i autorzy scenariusza, którymi wciąż pozostaną Pat Casey oraz Josh Miller. Przewidywana data premiery drugiej odsłony Sonic the Hedgehog nie została jeszcze przybliżona. 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.