ANIME I MANGA NEWS

Finałowy odcinek Wonder Egg Priority potrwa aż godzinę!

Choć ostatni, 12. odcinek anime Wonder Egg Priority daje odpowiedzi na wiele pytań, nie jest to ostateczny finał serii. Historię zwieńczy dodatkowy odcinek specjalny, który ukaże się jeszcze w tym miesiącu. Okazuje się, że będzie on trwał aż godzinę! 

 

Po premierze 12. odcinka anime wiele osób spekulowało, że może czekać nas dodatkowy epizod finałowy. Produkcja miała bowiem zamknąć się w dwunastu odcinkach, lecz niektórzy fani słusznie wskazali że 8. odcinek był recap’em dotychczasowych zdarzeń – czyli teoretycznie nie powinien się wliczać.

Okazało się, że mieli oni rację i anime faktycznie doczeka się jeszcze jednego odcinka specjalnego, który jak się właśnie dowiedzieliśmy – potrwa w okolicach 60 minut. Informacja o długości nadchodzącego odcinka specjalnego pojawiła się na oficjalnej stronie Wonder Egg Priority. Premiera finału przewidziana jest na 29 czerwca, kiedy to ukaże się on w Japonii m.in. w serwisie Hulu.

Nadchodzący finał ma być nie tylko rozwinięciem 12. odcinka serii, ale również definitywnym zakończeniem historii. Daje to więc niewielkie szanse na potencjalne nadejście drugiego sezonu serii w przyszłości.źródło: Anime News Network 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.