ANIME I MANGA NEWS

Fire Force – Trwają pracę nad 3. sezonem odcinkowej serii

Strażacka seria od twórcy Soul Eater’a, Atsushiego Ookubo, już niedługo otrzyma oficjalną kontynuację. Najnowsze doniesienia zwiastują nadejście 3. sezonu anime Fire Force, który zadebiutuje w niedalekiej przyszłości. Na razie bez konkretnego terminu premiery. 

 

Choć ostatni rozdział mangi Fire Force ukazał się przeszło dwa miesiące temu, animowana adaptacja serii wciąż trwa w najlepsze. Wszystko wskazuje na to, że dalszą część historii już niedługo poznają również widzowie anime, gdyż oficjalna zapowiedź 3. sezonu rzekomo wisi na włosku! 

Odpowiedzialne za animacje serii, studio David Production, na razie nie ujawniło żadnych istotniejszych szczegółów związanych z premierą nowego sezonu. Za sprawą twitterowego informatora, SUGOI LITE, wiemy jednak, że 3. sezon znajduje się w produkcji!

Na konkretny termin debiutu anime będziemy musieli poczekać, jednak przynajmniej mamy pewność, że seria powstaje. Nieoficjalnie pogłoski sugerują, że oficjalną zapowiedź zobaczymy już bardzo niedługo!Emisja drugiego sezonu Fire Force zakończyła się 12 grudnia 2020 roku, wraz z premierą 48. odcinka. 

Manga Atsushiego Ookubo zadebiutowała 23 września 2015 roku na łamach magazynu Weekly Shōnen Magazine. Ostatni rozdział ukazał się 22 lutego 2022 roku, a manga na dzień dzisiejszy posiada niemal 18 milionów kopii w obiegu. 1 komentarz

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.