INTERNET KINO I SERIALE NEWS

MGM może w przyszłości stworzyć film o WallStreetBets i GameStopie!

W ciągu ostatnich dni niesamowicie głośno zrobiło się wokół sieci GameStop oraz subredittowej grupy WallStreetBets, o których wieści szybko wykroczyły poza branżowe media biznesowe. Sytuacja z akcjami sieci GameStop jest bezprecedensowa i bardzo możliwe, że już niedługo stanie się motywem przewodnim dla filmu pełnometrażowego!

 

Giełdowe starcie pomiędzy hobbystycznymi inwestorami z WallStreetBets, a wielkimi funduszami inwestycyjnymi grającymi na spadku akcji GameStopa, media nazywają walką Dawida z Goliatem. Cała sytuacja budzi wiele skrajnych emocji, a przede wszystkim jest iście wyjątkowa, z czego szybko zdał sobie sprawę Ben Mezrich – autor książki „Milionerzy z przypadku. Początki Facebooka„, na której kanwie powstało głośne The Social Network od Davida Finchera.

Pisarz zapowiedział prace nad swoją nową książką, która nosić będzie tytuł „The Antisocial Network” i która będzie szczegółowym omówieniem bieżącego starcia pomiędzy internautami z reditta a grubymi rybami z Wall Street.Chodź dzieło Mezricha wydane ma zostać dopiero za jakiś czas, tak już zainteresowała się nim jedna z nie byle jakich wytwórni filmowychJak poinformował serwis Deadline – nadchodzącą publikacją zainteresowała się wytwórnia MGM, która podjęła już kroki prawne umożliwiające jej stworzenie przyszłej filmowej adaptacji.

Tocząca się na naszych oczach historia zdecydowanie ma potencjał na stanie dobrym filmem fabularnym, a więc może wyjść z tego coś bardzo interesującego. Na konkretniejsze informacje dotyczące filmu przyjdzie nam natomiast jeszcze trochę poczekać.  źródło: GRY-OnLine.pl

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.