ANIME I MANGA GAMING NEWS

Genshin Impact dostanie anime od twórców Demon Slayera!

Uniwersum Genshin Impact może już niebawem doczekać się porządnej serii anime. Odpowiedzialna za grę, firma HoYoverse (wcześniej MiHoYo) ogłosiła właśnie “wieloletnią współpracę” z bardzo popularnym studiem animacji! 

 

Podczas najświeższej transmisji związanej z grą Genshin Impact, padła informacja, na którą od dawna czekało wielu fanów tytułu. Firma Hoyoverse ogłosiła bowiem “wieloletnią współpracę” z  odpowiedzialnym za anime Demon Slayer, studiem ufotable!

Obie firmy mają rozpocząć prace nad “wspólnym projektem związanym z Genshin Impact” – i choć nie powiedziano tego wprost – wszystko wskazuje na to, że mowa o serii anime. 

Póki co nie posiadamy żadnych dodatkowych szczegółów na temat projektu. W sieci pojawił się natomiast krótki film, wydany z okazji nawiązania współpracy przez obie firmy: 

Na razie ciężko powiedzieć kiedy możemy spodziewać się pierwszych owoców wspólnej pracy Hoyoverse i ufotable. Możemy na nie poczekać nawet kilka lat, jednak fani gry nie mogli wymarzyć sobie lepszego studia do przeniesienia barwnego świata gry w filmowe ramy.

Firma Hoyoverse (wówczas pod nazwą MiHoYo) wydała Genshin Impact we wrześniu 2020 roku. Gra jest obecnie dostępna na komputerach osobistych, urządzeniach mobilnych oraz konsolach PS4 i PS5. Już niebawem ukazać ma się również wersja na Nintendo Switch.Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: