GAMING KINO I SERIALE NEWS

Ghost of Tsushima otrzyma filmową adaptację od reżysera Johna Wicka!

Jeden z największych growych hitów zeszłego roku, Ghost of Tsushima, już niedługo powróci w kompletnie nowej formie. Przedstawiciele Sony ogłosili właśnie, pełnometrażowy film aktorski, oparty na produkcji od studia Sucker Punch. Stanowisko reżyserskie obejmie Chad Stahelski!  

 

Zgodnie z informacjami zamieszonymi na oficjalnej stronie Sony, ruszyły pracę nad filmem aktorskim opartym o grę Ghost of TsushimaWe wpisie zamieszczonym przez Nate’a Foxa – odpowiedzialnego za reżyserię wspomnianego tytułu – możemy przeczytać, że za kinową adaptację odpowiadać będzie Chad Stahelski, czyli reżyser filmów z cyklu John Wick.

„Jesteśmy bardzo szczęśliwi ze współpracy z Sony Pictures, dzięki któremu możemy zrealizować ten projekt. Jin będzie w rękach bardzo dobrego reżysera. Chad Stahelski wykonał świetną robotę w przypadku Johna Wicka. Jego autorska wizja w połączeniu z ogromnym doświadczeniem, dają efekty w postaci jednych z najlepszych scen akcji dzisiejszego kina. Jeśli ktokolwiek jest w stanie przenieść Ghost of Tsushima na wielkie ekrany, jest to właśnie Chad Stahelski.” – napisał prezes Sucker Punch na oficjalnej stronie SonyJak informuje serwis Deadline, nad powstawaniem filmu, czuwać będą firmy 87Eleven Entertainment, Sucker Punch Productions oraz PlayStation Productions. Role producentów obejmą natomiast Chad Stahelski, Asad Qizilbash, Carter Swan, Peter Kang, Alex Young oraz Jason Spitz.

Data premiery filmu pozostaje nieznana. 

Warto wspomnieć, że sprzedaż Ghost of Tsushima przekroczyła już 6,5 miliona egzemplarzy na wszystkich platformach. Sukces tytułu zdołał dosięgnąć nawet realnej Tsushimy, gdzie fani gry przyczynili się niedawno do odbudowy jednego z miejscowych zabytków. źródło: Deadline, oficjalna strona Sony 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.