GAMING NEWS

GOALS to nowy piłkarski tytuł AAA, który pozwoli na zarabianie za czas spędzony w grze

Jakiś czas temu byliśmy świadkami niespodziewanego ruchu Konami, które zdecydowało się na modernizację swojego piłkarskiego cyklu. Znany dotychczas PES został przemianowany na eFootball i stanie się produkcją free-to-play. Okazuje się, że na podobny pomysł wpadł współzałożyciel organizacji SK Gaming! 

 

Po wielu latach rywalizacji FIFA i eFootball (dawniejszy PES) mogą doczekać się nowej konkurencji. Swoim nowym projektem podzielił się bowiem współzałożyciel organizacji SK Gaming oraz profesjonalny gracz CS’a – Andreas „bds” Thorstensson. Zapowiedział on produkcję o nazwie GOALS, czyli nową propozycje dla fanów wirtualnej murawy.

GOALS – podobnie jak eFootball – ma być tytułem free-to-play, nastawionym na rywalizację sieciową. Produkcja trafić ma na kilka różnych platform i oferować system cross-play, jednak poza tym zawierać będzie rozwiązanie, którego nie oferuje konkurencja. Mowa o systemie „play to earn”, który w teorii umożliwić ma zarabianie za czas spędzony w grze. „GOALS będzie działać w oparciu o model play to earn, który nagrodzi graczy cyfrowymi assetami NFT, w zamian za czas spędzony w grze. Umiejętni gracze będą mogli zarabiać na życie po prostu grając. 

Choć całość brzmi interesująco, twórcy projektu nie podzielili się na razie żadną formą wglądu w produkcję. W sieci nie pojawił się póki co ani zwiastun ani choćby pojedynczy zrzut ekranu. GOALS zdaje się być więc jedną wielką niewiadomą, jednak Andreas Thorstensson wspomniał, że zamierza stworzyć „najlepszą grę piłkarską w dziejach”. Pozostaje nam czekać na pierwsze konkrety.źródło: Dexerto 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.