GAMING MOBILE NEWS

Gra Bleach: Brave Souls trafi na Steam!

Bleach: Brave Souls jest mobilną grą typu gacha, która w ciągu pięciu lat została pobrana ponad 50 milionów razy. Tytuł jest zdecydowanie najpopularniejszą produkcją opartą na uniwersum stworzonym przez Tite Kubo, a już niedługo może nabyć wielu nowych graczy, za sprawą nadchodzącego portu na PC. 

Odpowiedzialna za grę firma KLab ogłosiła, że ich mobilny tytuł trafi na platformę Steam jeszcze w tym roku. Brave Souls jest sztandarowym przedstawicielem gatunku gacha, który w dużej mierze oparty jest na grindowaniu wewnątrzgrowej waluty i kolekcjonowaniu postaci poprzez mechanikę lootboxów. Gra jest jest również regularnie aktualizowana o nowe eventy oraz specjalne wersje bohaterów, które niejednokrotnie współtworzone są przez samego Tite Kubo. Mobilny Bleach może pochwalić się kilkoma milionami graczy ze 148 krajów, którzy już niedługo będą mogli ogrywać tytuł również na PC. 

Gracze posiadający już swoje konta będą oczywiście mieli możliwość kontynuowania rozgrywki na PC korzystając z funkcji Data Link (przez Facebook lub KLab ID). Zawitanie tytułu na PC jest najpewniej związane z rozpopularyzowaniem Brave Souls jeszcze przed wznowieniem serii anime, które będzie miało miejsce już w przyszłym roku.

1 komentarz

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.