ANIME I MANGA GAMING NEWS

Gra Jujutsu Kaisen Cursed Clash z dokładną datą premiery!

Nie tak dawno temu informowałem was, o nadchodzącej premierze bijatyki z uniwersum Jujutsu Kaisen. Produkcja o podtytule Cursed Clash otrzymała właśnie sporą aktualizację i – co najważniejsze – dokładną datę premiery!

 

W sieci pojawił się nowy zwiastun gry Jujutsu Kaisen Cursed Clash, a w raz z nim dowiedzieliśmy się wielu nowych informacji!

Po pierwsze poznaliśmy szczegóły dotyczące trybu fabularnego (Story Mode), który obejmie wątki z filmu Jujutsu Kaisen 0 oraz arców „Curse Womb Must Die” i „The Origin of Blind Obedience”. Opcjonalnie dostępne będzie również DLC dodające do tego baseballową minigrę oraz dodatkową zawartość z arc’u „Hidden Inventory/Premature Death”.

Co najważniejsze, poznaliśmy dokładną datę premiery gry, która zadebiutuje już 2 lutego 2024 roku.

Tytuł zmierza na PC(Steam), Nintendo Switch oraz konsole Sony i Microsoftu obu generacji.Gracze Jujutsu Kaisen Cursed Clash będą pojedynkować się w wybranych przez siebie, 2 osobowych drużynach.  Każda z drużyn – w myśl mechaniki tag-team –  będzie miała indywidualne synchronizacje oraz  ataki specjalne. Najnowszy zwiastun ujawnił nam również wgląd w tryby online oraz co-op oraz obecną w grze customizację bohaterów.

Podstawowa wersja gry zawierać będzie 15 grywalnych postaci z uniwersum, które możecie podpatrzeć na powyższym zwiastunie.Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.