ANIME I MANGA GAMING NEWS

Gra Naruto x Boruto: Ultimate Ninja Storm Connections z dokładną datą premiery!

Fani uniwersum Naruto już niebawem doczekają się kolejnej produkcji do ogrania! Naruto x Boruto: Ultimate Ninja Storm Connections zadebiutuje jeszcze w tym roku i zaoferuje mnóstwo postaci do wyboru. Tytuł ukaże się na wszystkich wiodących platformach! 

 

Naruto i Boruto łączą siły w nowej produkcji z popularnego cyklu Storm. Nadchodząca odsłona otrzymała pełny tytuł Naruto x Boruto: Ultimate Ninja Storm Connections – i jak sama nazwa wskazuje – połączy obie generacje świata shinobi.

W grze do wyboru dostępnych będzie najwięcej postaci w historii cyklu. Rozgrywkę natomiast możecie podejrzeć na świeżutkim zwiastunie:Premierę Naruto x Boruto: Ultimate Ninja Storm Connections zaplanowano na 17 listopada 2023 roku. Gra zadebiutuje wówczas na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series,  Xbox One, Nintendo Switch oraz PC. Tytuł otrzyma również polskie napisy na wszystkich z wymienionych platform, z wyjątkiem Nintendo Switch.

Pierwsza gra z uniwersum Naruto ze „Storm” w nazwie zadebiutowała w 2008 roku. Za nadchodzącą część tradycyjnie odpowiadają Bandai Namco i CyberConnect2. Jako ciekawostkę dodam, że gra wyjdzie niedługo po 20. rocznicy anime Naruto, która przypada na wrzesień 2023 roku.Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.