ANIME I MANGA GAMING NEWS

Gra Sword Art Online Alicization Lycrois opóźniona z powodu koronawirusa

Tytuły growe oparte na uniwersum Sword Art Online cieszą się dużym zainteresowaniem wśród graczy i jest to zdecydowanie jedna z chętniej ogrywanych serii opartych na anime. Najbliższa odsłona cyklu, Sword Art Online Acilization Lycrois, miała ujrzeć światło dzienne pod koniec maja tego roku. Premiera została jednak przełożona ze względu na koronawirusa. 

Jak donosi odpowiedzialna za dystrybucję gry, firma Bandai Namco, premierę gry zdecydowano się przełożyć ze względu na obecną pandemię spowodowaną przez COVID-19. Lycrois miała pierwotnie trafić do sprzedaży 21 maja, jednak data premiery została przesunięta na 9 czerwca dla konsol Xbox One oraz Playstation 4 oraz 10 czerwca dla PC’owej platformy Steam. Wymienione daty dotyczą terenu Japonii, natomiast globalna premiera gry odbędzie się jeden dzień później.

Gra adaptuję historię przedstawioną w Sword Art Online oraz Sword Art Online Alicization, jednak rozbiega się nieco z tą przedstawioną w ostatnim War of Underworld. Tytuł będzie zawierał po części odmienną i unikalną dla siebie fabułę, jednak w dalszym ciągu konsultowaną z twórcą serii, Rekim Kawaharą. 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.