GAMING NEWS POKEMON

Gracze masowo kupują niewłaściwy Expansion Pass do Pokémon Sword and Shield

Kilka dni temu swoją premierę miał pierwszy z dwóch dodatków do Pokémon Sword and Shield na Nintendo Switch. Sam sposób zakupu DLC, zdaje się być niezbyt przejrzysty, przez co bardzo wielu graczy kupuje niewłaściwe rozszerzenie. 

Pomimo iż póki co pojawiła się jedynie pierwsza z dwóch edycji rozszerzonych – The Isle of Armor, gracze zakupić mogą jedynie całościowe Expansion Pass, które zapewnia dostęp nie tylko do DLC wypuszczonego kilka dni temu, ale również do drugiego z nich – The Crown Tundra, gdy to tylko ujrzy światło dzienne.  Niestety, nie każdy zwrócił uwagę, że Expansion Pass w sklepie eShop widnieje w dwóch osobnych wersjach, odpowiednich dla wersji Sword oraz Shield, a tysiące graczy, którym zdarzyło się przegapić brak uniwersalnej wersji rozszerzenia, niestety kupiło niewłaściwą pozycję. Co teraz? 

Na szczęście Nintendo zdecydowało się na sprawiedliwe rozwiązanie nieporozumienia, oferując graczom, którzy kupili niewłaściwy Expansion Pass, pełny zwrot pieniędzy. Jeśli zbiegiem okoliczności należycie do tego grona osób, możecie skontaktować się z firmą klikając tutaj. Jeśli natomiast zamierzacie kupić DLC w ciągu najbliższych dni, pamiętajcie, aby wybrać wersję właściwą dla swojej wersji gry.   

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.