GAMING NEWS

GTA Online – Gracz eliminował uczestników sesji udając NPC

Kreatywność graczy GTA Online potrafi być imponująca, o czym mieliśmy okazję przekonać się, choćby przy okazji wielkiej Wojny Kosmitów z maja tego roku. Wielu bywalców sieciowego Los Santos szuka niekonwencjonalnych sposobów zabawy, do których zdecydowanie zalicza się niedawny pomysł jednego z użytkowników Reddita. 

 

Internauta posługujący się pseudonimem LuxLie666 opublikował na Reddit film, w którym pokazuje opracowany przez siebie sposób na niespodziewaną eksterminację pozostałych uczestników sesji. Gracz postanowił w tym celu podszyć się pod jedną z postaci niezależnych, a dokładnie kamerdynera, który strzeże wejścia do budynku kasyna. Wspomniane nagranie, zebrało w wątku r/gtaonline blisko 30 000 punktów, a więc miejcie oczy szeroko otwarte, bowiem pod przykrywką NPC’ów, czaić może się od teraz znacznie więcej graczy zainspirowanych poniższym nagraniem.so I spent an entire day pretending to be a casino valet from r/gtaonline

Użytkownicy zaatakowani przez kamerdynera nie mogli spodziewać się tego typu obrotu wydarzeń, bowiem w grze istnieje funkcja ukrycia swojego pseudonimu oraz pozycji na radarze, dzięki specjalnej umiejętności szefa organizacji. W ten sposób można działać pod przykrywką wielu innych postaci niezależnych ze świata Los Santos, a więc niewykluczone, że post LuxLie666 da początek nowym tego typu pomysłom.

źródło: Eurogamer

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.