GAMING NEWS

GTA Online – Na serwerach gry wybuchła wojna między dwiema szajkami kosmitów

Kilka dni temu GTA Online wzbogaciło się o nowy trend, który spowodował, iż serwery gry pękają w szwach od graczy przebranych za zielonych ufoludków. Ci, postawili sobie za główny cel uprzykrzanie życia innym użytkownikom danych sesji, jednak teraz będą musieli sprostać nowo powstałej linii frontu, czyli fioletowym kosmitom. 

Pomimo iż Rockstar intensywnie zachodzi w głowę nad tym, jak ubarwić nieco świat Los Santos dla graczy spędzających w nim obecną kwarantannę, ci zdają się na własną rękę radzić sobie z wymyślaniem zabawnych aktywności. W dość spontanicznych okolicznościach narodziło się właśnie jedno z największych wydarzeń w historii gry, którym jest Wojna Kosmitów! O genezie całego kuriozum dowiecie się wszystkiego klikając tutaj, jednak w dużym skrócie, sytuacja rozwinęła się w następujący sposób: Znudzeni gracze GTA Online zaczęli formować szajki zielonych kosmitów, którzy wyposażeni w broń miotaną wszelkiego rodzaju, rozpoczęli masowe polowanie na wszystkich pozostałych członków danej sesji. Gracze, którzy notorycznie padali ofiarą specyficznego gangu, uznali, że miarka się przebrała i postanowili stworzyć konkurencyjną bandę. Tak właśnie narodzili się fioletowi kosmici, którzy zmotywowani do zemsty, rozpoczęli kontratak w kierunku „zielonych”. 

Los Santos stało się właśnie istnym polem walki dla obydwu gangów, które od teraz toczą ze sobą prawdziwą wojnę. Podstrona Reddit’a poświęcona tematyce GTA Online zasypywana jest wątkami dotyczącymi trwającej batalii, a sami gracze, zaangażowali się w ten happening, bardziej, niż w jakiekolwiek wydarzenie stworzone przez Rockstar. Na fali popularności sytuacji, formują się już kolejne gangi, w tym „biali”, których celem ma być pomoc w zażegnaniu sporu.

1 komentarz

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.