GAMING NEWS

GTA Online – Prezenty oraz atrakcje w ramach świątecznego eventu Festive Surprise 2020

Święta Bożego Narodzenia są okresem, obok którego twórcy gier – zwłaszcza tych wieloosobowych – rzadko kiedy przechodzą obojętnie. Nie inaczej sytuacja ma się w przypadku sieciowego modułu GTA V, w którym deweloperzy przygotowali dla graczy nie byle jakie prezenty oraz świąteczne atrakcje. 

 

W ciągu najbliższych dni zdecydowanie warto jest zajrzeć do GTA Online, nawet jeśli w chwili obecnej nie jesteście aktywnymi graczami multiplayera od Rockstara. Los Santos, jak co roku, pokryte zostało solidną warstwą śniegu, umożliwiając graczom bitwy na śnieżki, a jako iż święta to także prezenty, w sklepie Southern San Andreas Super Autos odebrać można za darmo nowy samochód Grotti Brioso 300, który po świętach kosztować będzie 610 000 wirtualnych dolarów. Wszyscy gracze, po zalogowaniu, otrzymają także pomniejsze upominki w postaci świątecznych swetrów, masek oraz materiałów wybuchowych.
Z okazji nadchodzących świąt, specjalne nagrody trafiły również do kasyna, jednak lokacja ta nie jest niestety oficjalnie dostępna dla polskich graczy. Jak przy każdym tego typu evencie Rockstara, obowiązuje również specjalna premia do zarobków oraz zdobywanych punktów doświadczenia, którą tym razem zapewnią aktywności z kategorii „In and Out” (Bonus x2). Wydarzenie najprawdopodobniej potrwa do pierwszych dni nowego roku. źródło: GRY-OnLine.pl

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.