GAMING NEWS

GTA Online z rekordową ilością graczy w 2020 roku!

Sieciowy moduł Grand Theft Auto V ma już na karku ponad 7 lat i choć gracze coraz bardziej nastawiają się już na nową odsłonę cyklu, tak ogromne zainteresowanie wokół GTA Online zdaje się ją coraz bardziej opóźniać. Rockstar poinformował właśnie, że tryb odnotował rekord ilości użytkowników w 2020 roku. 

 

Sukces popularności GTA Online w dużej mierze tkwi w regularnie wypuszczanych aktualizacjach, których przez ostatnie lata pojawiło się naprawdę sporo. Ostatnia z nich, The Cayo Perico Heist, pojawiła się pod koniec ubiegłego roku i już teraz wiadomo, że nie była ona ostatnią zawartością do piątki jaką przygotuje dla graczy Rockstar.

Firma poinformowała, że rok 2020 przyniósł produkcji rekordową ilość aktywnych graczy – i choć nie zostało to poparte konkretnymi liczbami – to informacja ta ma być oparta o dane firmy analitycznej SuperData. Sam grudzień ubiegłego roku miał być najlepszym finansowo miesiącem w historii gry, co niewątpliwie ma związek ze wcześniej wspomnianym DLC, które mimo że nie zostało przyjęte najlepiej,  to z uwagi na swoją skalę oraz bezpłatny dostęp przyciągnęło do ekranów ogromną ilość graczy.Warto wspomnieć, że Rockstar jakiś już czas temu wspomniał o tym, że przyszła odsłona serii będzie doświadczeniem wyłącznie jednoosobowym. W połączeniu z niedawną informacją o chęci uczynienia GTA Online całkowicie osobnym bytem, może to oznaczać, że firma zamierza rozwijać tryb jeszcze przez wiele, wiele lat.źródło: Game Rant 

2 komentarze

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.