GAMING NEWS

GTA Online – Zielone i fioletowe kostiumy kosmitów od teraz za darmo

Kila dni temu internet zalały doniesienia o „Wojnie Kosmitów”, która właśnie teraz, ma miejsce w sieciowym trybie GTA V. Ta została zainicjowana w stu procentach przez graczy i okazała się być wydarzeniem lepszym, niż te które tworzy samo Rockstar Games. Firma postanowiła dolać oliwy do ognia.

Wojna Kosmitów to spontanicznie narodzony event, który stał się najgłośniejszym tego typu wydarzeniem, w historii GTA Online. Gracze przebrani w kostiumy fioletowych oraz zielonych kosmitów toczą ze sobą zaciekły bój, a cała zabawa, przyciąga do gry coraz więcej uczestników. Wydawca gry zdecydował się nie być obojętny w obliczu tak popularnego event’u i podjął odpowiednie kroki, aby zachęcić graczy do wzięcia w nim udziału. Począwszy od dnia wczorajszego, obydwa kostiumy zostały przecenione z 330 000$ za sztukę, do ceny darmowej. Gracze sieciowego GTA mogą teraz łatwiej dołączyć do akcji ponieważ na wymagane do niej przebrania, teraz może pozwolić sobie każdy zainteresowany.

Rockstar zadbał też o wyposażenie nowych rekrutów, którzy od teraz, jeśli mają na sobie przebranie, mogą za darmo pozyskać kij bilardowy w sklepie Ammu Nation. Firma wyraźnie dostrzegła obecny trend i bardzo możliwe, że wkrótce wprowadzi więcej aktualizacji, które urozmaicą trwającą właśnie batalie.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.