GAMING NEWS

GTA V i GTA Online z data upgrade’u na konsole nowej generacji

O nadejściu GTA V na konsole nowej generacji, dowiedzieliśmy się już blisko rok temu, podczas prezentacji PS5 – Future of Gaming. Rockstar dopiero teraz ujawnił datę premiery wspomnianego upgrade’u, który nadejdzie jeszcze w tym roku. Wszystko odbędzie się w ramach darmowej aktualizacji! 

 

Grand Theft Auto V oraz sieciowe GTA Online, już niedługo zaliczą swój oficjalny debiut na konsolach nowej generacji. Firma Rockstar oficjalnie potwierdziła datę premiery next gen’owego upgrade’u, który wyznaczony został na 11 listopada 2021 roku. 

Posiadacze tytułu na konsolach PS5 oraz Xbox Series X otrzymają tego dnia darmową aktualizację, która zmienić ma więcej niż samą grafikę. Należy się oczywiście spodziewać wyraźnego podkręcenia warstwy audiowizualnej gry, jednak deweloper wspomina również o kilku „kompletnie nowych rozwiązaniach”.Twórcy gry wspomnieli również o nadchodzącym 20-leciu Grand Theft Auto IIIKultowa odsłona serii zadebiutowała dokładnie 22 października 2001 i z okazji jej jubileuszu, Rockstar przygotować ma wiele niespodzianek.

Ciężko przewidzieć o co dokładnie może chodzić, jednak raczej nie warto nastawiać się na zapowiedź GTA 6. Co prawda, niedawno miał miejsce głośny wyciek rzekomej mapy szóstej odsłony cyklu, jednak szansę na ogłoszenie „szóstki” jeszcze w tym roku, są raczej znikome.źródło: IGN Polska

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.