GAMING NEWS

GTA VI zapowiedziane jeszcze w tym tygodniu? Rockstar zaktualizował stronę gry

W połowie marca dużym echem odbił się pewien interesujący, nieoficjalny przeciek dotyczący daty zapowiedzi najnowszej odsłony serii GTA . Informator posługujący się nazwą GTAVINR opublikował na swoim Twitterze informację, z której wynika, że prezentacja zapowiadająca popularny tytuł ma odbyć się 25 marca. Wiarygodność informacji zwiększa wczorajsza aktualizacja strony gry.

O GTA VI głośniej zrobiło się już podczas tegorocznego SuperBowl 54. Podczas transmisji wydarzenia w telewizjach FOX oraz NBC, fani serii dopatrzyli się kilku ciekawych smaczków, potencjalnie zdradzających nam miejsce akcji nowej gry Rockstara. W transmisji użyto elementów graficznych (minimapa w rogu ekranu oraz HUD) charakterystycznych dla GTA Vice City. Wciąż nie jest pewne czy był to celowy zabieg marketingowy Rockstar’a, jednak dało to do zrozumienia, że pierwsze informacje a propos gry mogą pojawić się już niedługo. Niespełna miesiąc później pojawia się intrygujący przeciek, który wczoraj zyskał sporo na wiarygodności, bowiem Rockstar zaktualizował przekierowanie witryny „www.gtaVi.com”.

Zaktualizowanie witryny na dwa dni przed rzekomą zapowiedzią gry jest conajmniej podejrzane. Witryna „www.gtavi.com” jeszcze wczoraj przekierowywała nas na główną stronę Rockstar’a, jednak teraz po wpisaniu tego adresu w przeglądarkę wyskakuje błąd. O wiarygodności powyższej informacji dowiemy się już jutro, jednak nawet jeśli rzekoma zapowiedź nie odbędzie się  dokładnie 25 marca, to zaktualizowanie strony świadczy o tym, że pierwsze szczegóły dotyczące GTA VI dostaniemy już bardzo niedługo!

 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.