GAMING NEWS

„Gwint” nareszcie dostępny na urządzeniach z systemem Android

Wiedźmińska gra karciana już w formie gry w grze zawartej w ostatniej części Wiedźmina zdobyła ogromną rzeszę fanów. CD Projekt przekuł karczemną karciankę w pełnoprawny tytuł na PC oraz konsole, który w październiku zeszłego roku dostał port również na urządzenia z systemem iOS. Właściciele sprzętów działających na Androidzie musieli poczekać nieco dłużej, ale gra jest już dostępna w Sklepie Play. 

Androidowa wersja Gwinta jest już dostępna do pobrania i z pewnością zapewni CD Projekt’owi sporo nowych graczy. Fani od dawna czekali na możliwość zagrania w ten tytuł na urządzeniach mobilnych, co w przypadku gier karcianych sprawdza się często dużo lepiej niż ogrywanie tytułu na dużym ekranie. Przykładem może być tutaj choćby konkurencyjny Hearthstone, którego duża część graczy ogrywa na swoim smartfonie podczas nudniejszego wykładu, czy długiej podróży z pracy do domu.

Do zainstalowania gry wymagane jest urządzenie z Androidem w wersji 7.0 lub nowszej oraz posiadające conajmniej 1,5 GB pamięci RAM. 

1 komentarz

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.