KINO I SERIALE NEWS

Harry Potter powraca? Warner Bros. planuje nowy serial z uniwersum Świata Magii!”

Fani Świata Magii z pewnością będą podekscytowani tą wiadomością! Według najnowszych doniesień z branży filmowej, popularna saga Harry’ego Pottera może powrócić na ekrany w formie serialu! 

 

Wszystko wskazuje na to, że studio Warner Bros. ma w planach zekranizowanie sagi J.K. Rowling jako serialu. Wbrew licznym teoriom fanów, najprawdopodobniej nie będzie to jednak ani prequel, ani spin off. Producenci chcą rzekomo zekranizować całą sagę od nowa, z całkowicie nową obsadą.

Na razie brakuje informacji na temat daty premiery czy obsady, ale już teraz wiadomo, że prace nad projektem są w toku. Czas na tego typu nowinę jest wręcz idealny, biorąc pod uwagę renesans marki za sprawą niedawnej premiery Hogwarts Legacy.Każdy sezon nadchodzącego serialu miałby adaptować jedną książkę, a domem dla wszystkich ma być platforma HBO Max. Zgodnie z najnowszymi doniesieniami, J.K. Rowling ma być zaangażowana w projekt, jednak nie będzie jego showrunnerką.

Informacje o potencjalnym serialu internauci odebrali dwojako. Jedni sugerują, że ponowne adaptowanie książek to słaby pomysł zważywszy na dobrze starzejącą się filmową sagę oraz na ilość materiału źródłowego będącego bazą pod potencjalne prequele. Inni uważają natomiast, że serialowa adaptacja może wnieść powiew świeżości i bardziej rozwinąć niektóre wątki czy bohaterów drugoplanowych.

Która strona bardziej przemawia do Ciebie? Daj znać w komentarzu! Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: