GAMING NEWS PLOTKA

Hogwarts Legacy – Gra może zadebiutować dopiero w 2023 roku

O Hogwarts Legacy po raz pierwszy usłyszeliśmy podczas prezentacji Sony, we wrześniu 2020 roku. Wiele osób spodziewało się, że gra zadebiutuje w tym roku, jednak prawdopodobnie tak się nie stanie. Produkcja może zadebiutować dopiero w 2023 roku. 

 

Fani oczekujący nadejścia głośno zapowiadanego RPG z uniwersum Świata Magii powinni uzbroić się w cierpliwość. Już w styczniu 2021 roku słyszeliśmy, że tytuł ukaże się dopiero za rok, jednak termin ten nie jest już taki oczywisty. Zgodnie z najnowszymi pogłoskami – wydanie gry może opóźnić się do 2023 roku. 

Źródłem tej smutnej informacji jest Colin Moriarty z podcastu Sacred Symbol. Gdy jego rozmówca wspomniał na temat gry, weteran branży gier wypowiedział się o niej w następujących słowach:

„Usłyszałem za kulisami, że z Hogwarts Legacy są pewne problemy i gra raczej nie ukaże się w tym roku.” Wieść przekazana przez Moriarty’ego na razie nie doczekała się oficjalnego feedbacku ze strony twórców gry. Na razie najlepiej traktować ją jako plotkę, która może zostać potwierdzona (lub obalona) już w lutym tego roku. Wówczas odbyć ma się event Sony State of Play, na którym bardzo możliwe, że dowiemy się czegoś o omawianej produkcji.

Niewykluczone, że podczas tego konkretnego wydarzenia poznamy datę premiery gry. źródło: VGC 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: