GAMING NEWS

Hyper Scape – Ubisoft przygotowuje swojego własnego FPS-a w formulę Battle Royale!

Po ogromnym sukcesie Fortnite’a, który masowo rozpopularyzował format Battle Royale, branżowi wyjadacze szybko nabrali chęci do zgarnięcia kawałka Epic Games’owego tortu. EA pokazało światu swoje Apex Legends, Activision zaprezentowało COD: Warzone, a Ubisoft lada moment ujawni Hyper Scape!

Firma Ubisoft ma lada moment zapowiedzieć sieciowego FPS-a w trybie Battle Royale, który nosić będzie tytuł Hyper ScapeJako, iż projekt wciąż nie został oficjalnie zapowiedziany, nie pojawiło się jeszcze zbyt wiele konkretnych informacji, jednak to ma zmienić się w przeciągu najbliższych dni. Informację o egzystencji gry potwierdził sam Ubisoft, a ta powstaje we współpracy z platformą Twitch, co daje sporą wskazówkę, iż tytuł będzie mocno nastawiony na esport. Pierwsze wzmianki o nadchodzącym tytule pojawiły się w dniu wczorajszym, wraz ze startem strony Prisma Dimensions, na której znaleźć można pierwsze informacje o nadchodzącej produkcji. W sieci pojawiły się również pierwsze screeny oraz artworki z gry. 

“Przygotuj się na wizytę na skąpanych w świetle neonów ulicach pierwszego na świecie wirtualnego miasta, Neo Arcadii. Pamiętaj jednak, że kiedy się tam znajdziesz, lepiej nie stać zbyt długo w jednym miejscu, jako że uzyskanie przewagi nad rywalami będzie wymagało skorzystania z każdego dostępnego atutu. Do czasu ostatecznego starcia przetrwają jedynie najlepsi zawodnicy. Odniesiesz zwycięstwo czy padniesz ofiarą niebezpieczeństw HYPER SCAPE?” – czytamy na stronie Primera Dimensions

Hyper Scape ma wykorzystać model free to play z dobrowolnymi mikropłatnościami, a otwarte testy gry mają ruszyć już 12 lipca. Początkowo dostępna ma być jedynie wersja na PC, jednak w planach jest również powstanie wersji konsolowych ( z potencjalnym cross-play’em), które mają ukazać się jeszcze w tym roku. Już od przyszłego tygodnia możemy być świadkami startu dużej akcji promocyjnej, bowiem Ubisoft Montreal zaprosiło streamerów i YouTuberów z całego świata na ogranie bety gry. Pierwsze materiały z rozgrywki powinniśmy zobaczyć już niedługo! 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: