ANIME I MANGA NEWS

Ilość mang Jujutsu Kaisen w obiegu rośnie o kolejne 5 milionów… tylko przez ostatnie dwa tygodnie!

13 stycznia pisaliśmy o tym, że manga Gege Akutamiego przekroczyła próg 20 milionów kopii w obiegu. Niecałe dwa tygodnie później liczba to wynosiła już 25 milionów. Teraz, mamy 9. dzień lutego, a Jujutsu Kaisen przekroczyło właśnie kolejny kamień milowy w postaci 30 milionów egzemplarzy w obiegu, doganiając tym samym mangę My Hero Academia!

 

Wydawnictwo Shueisha podało właśnie do informacji publicznej, że manga Jujutsu Kaisen oficjalnie przekroczyła próg 30 milionów kopii w obiegu. Przypomnijmy, że wynik ten nie odnosi się nie tyle do samej ilości sprzedanych egzemplarzy, co bardziej do łącznej sumy wydrukowanych tomów oraz sprzedanych kopii cyfrowych.

Identycznym rezultatem może pochwalić się w tej chwili manga Boku no Hero Academia, która w najbliższych dniach zostanie najpewniej gwałtownie przeskoczona przez serię Akutamiego.

Shueisha podzieliła się przy okazji okładką 15. tomu Jujutsu Kaisen, który ukaże się w Japonii 4 marca 2021 roku. Warto wspomnieć, iż ogromną zasługę w drastycznej ostatnimi czasy sprzedaży mangi, miał start emisji animowanej adaptacji serii od studia MAPPA. Od premiery pierwszego odcinka anime, łączna ilość egzemplarzy Jujutsu Kaisen w obiegu wzrosła o ponad 350%! źródło: Anime News Network 

1 komentarz

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.