GAMING NEWS

CD Projekt zdradza garść informacji dotyczących świata w Cyberpunk 2077

Do dnia premiery wyczekiwanego Cyberpunka pozostało już nieco ponad trzy miesiące, a twórcy wciąż zdają się trzymać wiele asów w rękawie, oszczędnie zdradzając każdą nowinkę ze świata gry. Impreza Night City Wire została przełożona na 25 czerwca, jednak CDP już teraz postanowiło ujawnić kilka interesujących szczegółów.

Podczas jednego z ostatnich podcastów  niemieckiego serwisu GameStar, przedstawiciele CD Projektu zdecydowali się zdradzić kilka informacji dotyczących miejsca akcji nadchodzącego tytułu, o których najprawdopodobniej dowiemy się w bardziej szczegółowej formie podczas eventu Night City Wire. Deweloperzy zapowiadają intrygujące i tętniące życiem miasto, którego skok jakości w projektach lokacji względem poprzedniej produkcji studia, ma być porównywalny z tym pomiędzy Wiedźminem 2, a Wiedźminem 3. Obiecano również brak „zapychaczy” w postaci setek znaków zapytania na mapie gry. Misje tego typu mają trafić do tytułu, jednak każda z nich ma być na swój sposób wyjątkowa i oferować sporą elastyczność w sposobie ich wykonania.

Projektanci poziomów podobno nie mieli żadnych wytycznych co do tworzonych misji, a do Cyberpunk 2077 trafiła każda z nich, która „była dobra”.

Twórcy zdradzili również zalążek informacji o zaimplementowanej w tytule mechanice walki wręcz, o której więcej najpewniej dowiemy się 25 czerwca. Ta miała nie być nawet blisko swojej obecnej formy podczas prezentacji z E3 i przeszła sporą modernizację. Na końcu podcastu wspomniano również o tętniącym życiem mieście, w którym ponad 1000 NPC posiadać będzie swoją ręcznie projektowaną, dobową rutynę. 

 

 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.