JAPONIA NEWS POKEMON

Japońska sieć hoteli włączyła do swojej oferty pokoje dla fanów Pokemon

MIMARU to znana w Japonii sieć hoteli, która w chwili obecnej posiada 16 lokacji, rozsianych po Tokio, Kyoto oraz Osace. Hotele cieszą się w Japonii sporą popularnością, jednak jeszcze większą – cieszą się Pokemony. MIMARU postanowiło połączyć obie te rzeczy, włączając do swojej oferty specjalne apartamenty w tematyce kieszonkowych stworków. 

 

Pokemonowe apartamenty zostały otwarte w wybranych hotelach sieci na terenie Tokio oraz Kyoto (Osaka na razie nie ma ich w ofercie). Można je rezerwować już teraz w aż 9 z 16 lokacji MIMARU: Tokio – Ueno East, Ueno Okachimachi, Hatchobori, Ueno North oraz Ginza East; Kyoto – Karasuma Oike North, Kyoto Station, Nishinotoin Takatsuji, Kawaramachigojo i Shinmachi Sanjo. Poza motywem PokeBalli, przewijającym się od podłogi aż po sufit, każdy apartament zawiera mnóstwo pluszaków, gadżetów oraz akcesoriów użytkowych – wszystko w tematyce Pokemon. 

Spójne z zamysłem oferty są nawet posiłki dostarczane przez room service:

Spędzenie jednej doby w Pokemonowym apartamencie kosztuje w okolicach 28,350 jenów (około 1000zł). Oferta już teraz cieszy się sporym zainteresowaniem zarówno turystów jak i lokalsów, a to najprawdopodobniej będzie wzrastać jeszcze bardziej, wraz z poprawą sytuacji pandemicznej.

źródło: Kotaku 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.