INTERNET NEWS POKEMON

Jeden z fanów Pokémon przewidział design Galarian Slowbro. Dokładność robi wrażenie!

Już 17 czerwca do Pokémon Sword and Shield trafi, zapowiedziane kilka miesięcy temu, DLC – Isle of Armor. Tym samym, gra zostanie rozbudowana o nową gałąź fabularną, ponad 200 stworków ze starszych generacji oraz nowe formy Galarian i Gigantamax. To co zaraz zobaczycie to mocny dowód na istnienie podróżników w czasie.

Formy Galariańskie są to wizualne wariacje poszczególnych stworków, które zgodnie z trivią uniwersum, ukształtowały się nieco inaczej ze względu na odmienny klimat, wprowadzonego w ostatniej generacji, regionu Galar. Nowa odsłona serii, wraz z nadchodzącym DLC, doczeka się implementacji kolejnych z nich, w tym Galarian Slowbro, którego ostateczny design został ujawniony dopiero przy okazji trailera dodatku. Jeden z użytkowników Reddita, kryjący się pod pseudonimem FunHaversClub, podzielił się swoją wizualizacją tego pokemona już przeszło 3 miesiące temu, a ta okazała się…nadzwyczajnie trafna!

My ideas for what the Galar Slowpoke could end up being… from pokemon

I WAS SO CLOSE LOL. I’m just happy we got the arm cannon! from pokemon

Poza kilkoma drobnymi różnicami, internauta idealnie przewidział kolorystykę Galarian Slowbro oraz prawie idealnie odgadł jej umiejscowienie. Najbardziej trafioną cechą charakterystyczną oficjalnego designu jest zdecydowanie muszlowe działo, które było chyba najmniej oczywistym, a jednak poprawnym strzałem redditera.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.