ANIME I MANGA NEWS

Jesień 2022 może być jednym z potężniejszych sezonów anime od lat!

Sezon wiosenny w branży anime wciąż trwa w najlepsze i już zdążył nam dostarczyć wiele interesujących tytułów. Największy szum zdecydowanie wywołała premiera Spy x Family, jednak z pewnością nie jest to ostatni hit jaki otrzymamy w tym roku! Co tu dużo mówić… jesień 2022 zapowiada się przepotężnie! 

 

Wiele wskazuje na to, że tegoroczna jesień będzie wybornym okresem dla fanów anime. Lista potwierdzonych na ten sezon serii już teraz prezentuje się ekscytująco, a warto zaznaczyć, że nie mamy jeszcze na jej temat pełnej wiedzy.

Do przepakowanej wyczekiwanymi seriami listy nowości, chwilę temu dołączył 3. sezon Mob Psycho 100, jednak to zdecydowanie nie wszystko na co warto czekać! Obecna lista potwierdzonych produkcji ukazujących się w sezonie Jesień 2022 wygląda następująco: Jak sami widzicie już teraz jest grubo, jednak może być jeszcze lepiej! Wiele wskazuje na to, że jesienią zobaczymy również wyczekiwaną adaptację Chainsaw Mana, która może wywołać szum nie mniejszy niż Demon Slayer czy Jujutsu Kaisen. Oficjalnej daty premiery serii jeszcze nie ujawniono, jednak przewiduje się, że poznamy ją w ciągu najbliższych tygodni.

Podobnie sytuacja ma się w przypadku piłkarskiej serii Blue Lock, której premierę również przewiduje się na tegoroczną jesień.

EDIT: Godzinę po napisaniu tego artykułu seria Blue Lock otrzymała datę premiery – październik 2022!

Tutaj oficjalny zwiastun:


 

Wymienione powyżej tytuły to z pewnością nie wszystko co odsłoni przed nami sezon Jesień 2022.

O wszystkich aktualizacjach dotyczących powyższych serii – oraz o tych nowych zapowiedziach  – będziemy was informować na bieżąco! 1 komentarz

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.