GAMING NEWS POKEMON

Jessie i James trafili do Pokémon GO!

Pokémon GO, pomimo pandemii,ma się wręcz świetnie, a do aplikacji trafiają coraz to nowe eventy czasowe, zachęcające trenerów do aktywnej rozgrywki. Od niedawna w mobilnych pokemonach spotkać można balony Zespołu R, a wśród nich natrafić można na kultowy balon w kształcie Meowth’a z Jessie i James’em na pokładzie!

Te dwie niecnoty – to kłopoty! 

„Trenerzy,

Tajemnicza para pojawiła się w Pokemon GO w… specjalnym balonie w kształcie Meowth?! Nazywają się Jessie oraz James i jak zwykle ich obecność oznacza niemałe kłopoty. Pomóżcie nam ich pokonać!” – czytamy na stronie Niantic

Wydarzenie, w którym spotkać możemy legendarny duet rozpoczęło się właśnie teraz i jest mocno ograniczone czasowo (nie podano dokładnej daty zakończenia eventu). Jeśli dopisze wam szczęście – wśród napotykanych balonów Zespołu R, natrafić możecie na ten, dobrze znany z serii anime, którego kliknięcie zainicjuje walkę z najpopularniejszymi przedstawicielami nikczemnej organizacji.

W przypadku spotkania balonu, gracz będzie zmuszony stawić czoła zarówno Jessie jak i James’owi. Walka z kłopotliwym duetem nie powinna sprawić nikomu większego problemu oraz daje szansę na złapanie Shadow Ekansa lub Shadow Koffinga – obydwa z możliwością trafienia na shiny!

Na fanów Jessie i Jamesa czeka w sklepie niemała niespodzianka, bowiem zupełnie za darmo nabyć można ich komplety strój, w wariancie zależnym od płci naszego avatara. 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.