ANIME I MANGA NEWS

Jojo’s Bizarre Adventure – Part 6: STONE OCEAN z dokładną datą premiery!

Podczas dzisiejszej transmisji Netflix Festival Japan poznaliśmy, między innymi, dokładną datę premiery 6. części Jojo’s Bizarre Adventure. Animowane STONE OCEAN zadebiutuje bardzo niedługo, bo już na początku przyszłego miesiąca! W dniu premiery zobaczymy znacznie więcej niż jeden odcinek. 

 

Podczas prezentacji poświęconej anime, Netflix potwierdził dokładną datę premiery Jojo’s Bizarre Adventure: STONE OCEAN. Seria otrzymała pierwszą zapowiedź w kwietniu, jednak teraz dowiedzieliśmy się, że zadebiutuje w serwisie 1 grudnia 2021 roku! Tego samego dnia anime trafi również do polskiej wersji platformy, co potwierdza informacja widniejąca na podstronie tytułu.

Krótko po ujawnieniu daty premiery, Netflix ogłosił, iż w jej dniu, do biblioteki jednocześnie trafi 12 pierwszych odcinków. Pozostałe ukażą się w późniejszym, nieznanym na razie terminie.Akcja Stone Ocean toczy się po wydarzeniach z arcu Golden Wind i koncentruje się na córce Jotaro – Jolyne Cujoh. Głosu  bohaterce użyczy aktorka Ai Fairouz, znana m.in. z roli Hibiki Sakury (Dumbell) czy Valkyrie (Cautious Hero). O pozostałych członkach obsady aktorskiej możecie przeczytać tutaj.

W lipcu tego roku dowiedzieliśmy się o końcu 8. części mangi Arakiego o podtytule JoJolion. Kilka miesięcy później ogłoszona została jednak kontynuacja – roboczo zatytułowana JOJOLANDS – o której więcej powinniśmy dowiedzieć się już niedługo.źródło: Comicbook 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.