ANIME I MANGA NEWS

Jojo’s Bizarre Adventure – Part 6: Stone Ocean z zapowiedzianym anime!

Ostatni, 5. part Jojo’s Bizarre Adventure – o podtytule Golden Wind – zadebiutował 6 października 2018 roku. Od tamtej pory minęło już ponad półtora roku, jednak w końcu nadszedł dzień, na który czekali wszyscy fani twórczości Araki’ego. Part 6: Stone Ocean otrzymał właśnie pierwszą oficjalną zapowiedź!

 

Anime Jojo’s Bizarre Adventure powróci już niedługo, adaptując szósty już arc uniwersum, który wydawany był w latach 2000-2003. Oficjalna zapowiedź Stone Ocean miała miejsce pod koniec eventu JOESTAR: THE INHERITED BLOOD, podczas którego aktorzy głosowi z 5. części serii, na żywo odgrywali najbardziej lubiane sceny.

Produkcja wciąż nie posiada wyznaczonej daty premiery, jednak otrzymała pierwszy zwiastun oraz grafikę promującą:Akcja Stone Ocean toczy się po wydarzeniach z arcu Golden Wind i koncentruje się na córce Jotaro – Jolyne Cujoh. Równolegle z zapowiedzią dowiedzieliśmy się, iż głosu użyczy jej aktorka Ai Fairouz, znana m.in. z roli Hibiki Sakury (Dumbell) czy Valkyrie (Cautious Hero).

Manga Araki’ego wychodzi nieprzerwanie od 1987 roku i obecnie znajduje się na etapie 8. acru o podtytule Jojolion. Wszystkie wydane rozdziały zawarte są w aż 129 tomach.źródło: Anime News Network 

2 komentarze

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.