ANIME I MANGA NEWS

JoJo’s Bizarre Adventure: Stone Ocean – druga część serii z datą premiery

Niecały miesiąc po prezentacji premierowego zwiastuna JoJo’s Bizarre Adventure: Stone Ocean, Netflix ujawnił dokładną datę premiery nowych odcinków. Druga część serii trafi do biblioteki platformy już tej jesieni i to wcześniej niż pierwotnie zakładaliśmy! 

 

Przedstawiciele Netflixa podzielili się istotną aktualizacją związaną z najnowszym anime z cyklu JoJo’s Bizarre Adventure. Druga partia odcinków Stone Ocean otrzymała dokładną datę premiery, która przypada na 1 września 2022 roku! 

Do biblioteki Netflixa trafią wówczas odcinki 13-24, jednak nie zapowiada się na to, aby był to koniec omawianej serii. Długość materiału źródłowego sugeruje powstanie co najmniej jeszcze jednej części, o czym powinniśmy przekonać się już niebawem.Pierwsze 12 odcinków JoJo’s Bizarre Adventure: Stone Ocean zadebiutowało na Netflixie 1 grudnia 2021 roku. Niespełna miesiąc później, seria doczekała się również emisji w japońskiej telewizji, co będzie miało miejsce i tym razem.

Akcja Stone Ocean toczy się po wydarzeniach z Golden Wind i koncentruje się na córce Jotaro – Jolyne Cujoh. Rozdziały wątku wydawane były w latach 1999-2003 i – podobnie jak arc Golden Wind – zmieściły się w łącznie 17 tomach zbiorczych. Za animacje nadchodzących odcinków niezmiennie odpowiadać będzie studio david production.Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: