ANIME I MANGA NEWS

JoJo’s Bizarre Adventure: Stone Ocean – druga część serii z nowym zwiastunem

Na trwającym właśnie evencie Anime Japan 2022, po raz pierwszy pokazano zwiastun nowych odcinków JoJo’s Bizarre Adventure: Stone Ocean. Druga część serii zadebiutuje na Netflixie jeszcze w 2022 roku! 

 

Przedstawiciele Warner Bros. Japan podzielili się aktualizacją związaną z najnowszym anime z cyklu JoJo’s Bizarre Adventure. Na panelu podczas wydarzenia Anime Japan 2022 zobaczyliśmy właśnie nowy zwiastun drugiej części Stone Ocean, czyli odcinków 13-24. 

Twórcy na razie nie ujawnili kiedy dokładnie możemy spodziewać się premiery kontynuacji serii. Wiadomo jednak, że stanie się to jesienią 2022 roku. Pierwsze 12 odcinków omawianego tytułu zadebiutowało na Netflixie 1 grudnia 2021 roku. Niespełna miesiąc później, seria doczekała się również emisji w japońskiej telewizji, co będzie miało miejsce i tym razem.

Akcja Stone Ocean toczy się po wydarzeniach z Golden Wind i koncentruje się na córce Jotaro – Jolyne Cujoh. Rozdziały wątku wydawane były w latach 1999-2003 i – podobnie jak arc Golden Wind – zmieściły się w łącznie 17 tomach zbiorczych. Za animacje nadchodzących odcinków niezmiennie odpowiadać będzie studio david production.źródło: Anime Japan 2022

1 komentarz

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.