ANIME I MANGA NEWS

Jujutsu Kaisen 2 – Nowe odcinki z wątku „Shibuya Incident” z nowym zwiastunem!

Nadchodzi wyczekiwana, nowa porcja odcinków 2. sezonu serii Jujutsu Kaisen! W sieci pojawił się właśnie nowy zwiastun, w którym możemy podpatrzeć pierwsze sceny z ekranizacji kolejnego arcu. Ponadto ujawniono utwór, który usłyszymy w ramach openingu nadchodzących odcinków!

 

Drugi sezon Jujutsu Kaisen powróci już 31 sierpnia 2023 roku!  Wraz z nowymi odcinkami oficjalnego końca dobiegnie ekranizacja wątku przeszłości Gojo. Rozpocznie się za to najbardziej wyczekiwany z dotychczasowych arców, znany jako „Shibuya Incident”.

Poniżej możecie zobaczyć najnowszy zwiastun.  Zawiera on utwór „SPECIALZ” autorstwa King Gnu, który to będzie openingiem serii już od przyszłego odcinka.Drugi sezon Jujutsu Kaisen łącznie składać się będzie z 23 odcinków. Oznacza to, że wraz ze wznowieniem emisji, które będzie miało miejsce 31 sierpnia, odcinki wychodzić będą przez dokładnie 18 tygodni.

Jako ciekawostkę warto wspomnieć, że wraz z drugim sezonem zmienił się główny reżyser serii. Rolę te w pierwszym sezonie pełnił Sunghoo Park, którego w nowym sezonie zastąpił Shōta Goshozono.

Jeśli zastanawia cię skąd wynikała przerwa pomiędzy piątym, a szóstym odcinkiem serii, wszystkiego dowiesz się z poniższego artykułu:

Jujutsu Kaisen S02E06 – GDZIE ON JEST?!1 komentarz

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.