ANIME I MANGA GAMING NEWS

Jujutsu Kaisen Cursed Clash – Nadciąga bijatyka z uniwersum Jujutsu Kaisen

W ostatnim czasie fani branży animangowej dostają do dyspozycji coraz więcej gier opartych na popularnych seriach. Sam wrzesień przyniósł nam m.in. planszówkę z uniwersum Demon Slayer czy life-sim z uniwersum Spy X Family. Teraz coś dla fanów Jujutsu Kaisen

 

Firma Bandai Namco Entertainment podzieliła się zwiastunem najnowszej gry z uniwersum serii Jujutsu Kaisen. Produkcja o podtytule Cursed Clash będzie dynamiczną bijatyką 2v2, z rozgrywką przypominającą cykl Naruto Ninja Storm.

Produkcja gry przypadła studiu Byking Inc. i docelowo zmierza ona na PC(Steam) oraz konsole Sony i Microsoftu obu generacji. Data premiery póki co nieujawniona, jednak w sieci pojawił się pierwszy zwiastun rozgrywki:Gracze Jujutsu Kaisen Cursed Clash będą pojedynkować się w wybranych przez siebie, 2 osobowych drużynach.  Każda z drużyn – w myśl mechaniki tag-team –  będzie miała indywidualne synchronizacje oraz  ataki specjalne.

Podstawowa wersja gry zawierać będzie 15 grywalnych postaci z uniwersum. Do obecnie ujawnionych należą Yuji Itadori, Megumi Fushiguro, Nobara Kugisaki, Satoru Gojo i Ryomen Sukuna.

Przypomnijmy, że po niedługiej przerwie, drugi sezon anime Jujutsu Kaisen powrócił z 6. odcinkiem w dniu 31 sierpnia. Od tej daty odcinki ukazują się w tygodniowych odstępach, a łącznie będzie ich 23!Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.