ANIME I MANGA MOBILE NEWS

Jujutsu Kaisen otrzyma mobilną grę RPG

Seria Jujutsu Kaisen nie przestaje się rozkręcać! Zaledwie dwa dni temu otrzymaliśmy datę premiery filmu pełnometrażowego, a teraz dowiedzieliśmy się również o nadejściu gry mobilnej! Tytuł zwać się będzie Jujutsu Kaisen: Phantom Parade i odpowiedzialna będzie za niego firma Sumzap. 

 

W dzisiejszym, 28. wydaniu magazynu Weekly Shonen Jump znalazła się zapowiedź gry mobilnej opartej na serii Jujutsu Kaisen. Produkcja o podtytule Phantom Parade, wpisywać ma się w gatunek RPG, jednak na razie nie wiadomo wiele więcej jeśli chodzi o formułę rozgrywki. Tytuł wyprodukuje firma Sumzap i trafi on na urządzenia oparte na systemach iOS oraz Android.

Jujutsu Kaisen: Phantom Parade będzie grą darmową z opcjonalnymi mikropłatnościami. Data premiery na chwilę obecną pozostaje nieznana. Zapowiedź gry w 28. wydaniu tegorocznego Weekly Shonen Jump

Zdjęcia zwarte w ogłoszeniu wskazują na to, że wśród grywalnych postaci znajdą się: Yūji Itadori, Megumi Fushiguro, Satoru Gojo, Nobara Kugisaki oraz Kento Nanami. W treści wiadomości zaznaczono jednak, że w grze pojawić ma się znacznie więcej bohaterów.

Warto wspomnieć, że od przyszłego 29. wydania WSJ (21 czerwca), manga Jujutsu Kaisen przechodzi na tymczasowy hiatus. Nie wiadomo kiedy dokładnie zobaczymy następny rozdział, ale mówi się, że przerwa potrwać ma około miesiąc.źródło: Anime News Network 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.